Nevycházíte s penězi?

Ten, kdo chce v současném světě obstát a vést dostatečně kvalitní a spokojený život, potřebuje k tomuto mimo jiné i dostatečné finanční zajištění. Bez peněz se dnes neobstojí, a i když jsou pro spokojený lidský život nezbytně zapotřebí i další věci, peníze rozhodně nelze podceňovat. Vždyť si jenom vezměte, co všechno byste museli oželet, kdybyste…(Přečíst článek)

Co všechno se dá udělat se zahradou

Majitelé zahrad mají na jednu stranu štěstí, na tu druhou trochu smůlu. Štěstí spočívá v tom, že vlastní pozemek navíc, který se dá využít rozličnými způsoby. Smolné však je, že je potřeba se o zahradu patřičně starat, jinak se z ní velice stane džungle, která bude nepoužitelná prakticky k ničemu. Pokud patříte mezi šťastné majitele…(Přečíst článek)

Rady pro začínající zahrádkáře

Ať již chcete jen rozkvetlou zahrádku, nebo chcete mít i nějaký užitek, nemine Vás mnoho problémů, které mohou překvapit i zkušeného zahrádkáře. Hlavní je nevzdávat se a zkoušet vše znovu a znovu. Vyberte si, co budete pěstovat Základem úspěchu je určení, co chcete pěstovat. Nebudete přeci sázet zeleninu, kterou ani nejíte. Nebo nebudete pěstovat ovocné…(Přečíst článek)

Mobilheim splní vaše sny o bydlení

Mobilní dům známý také pod označením mobilheim, je v České republice stále ještě poměrně málo známým typem bydlení, a to i přesto, že jeho obliba mezi lidmi prudce stoupá. Může za to především jeho snadná dostupnost, protože takový vlastní malý domeček můžete mít již za několik stovek tisíc korun, což je na trhu s bydlením…(Přečíst článek)

Jakou mít střechu nad hlavou?

Kolikrát jenom lidé pronášejí fráze týkající se střechy! Jeden touží po nějaké té střeše nad hlavou, jiný se svou střechou nad hlavou chlubí, další pro změnu vzlyká, že mu živly střechu nad hlavou vzaly. Stavebník se raduje, že má konečně všechno pod střechou, velká rodina, že už konečně (ne)žije pod jednou společnou střechou. Někdo…(Přečíst článek)

Kus nábytku pro každého

Jestli zrovna zařizujete svůj obývací pokoj či si do něj chcete z nějakého důvodu pořídit novou sedací soupravu, je Vám více než jasné, že to mnohdy není zrovna jednoduché. Každý má totiž nějaké představy o tom, jak by vhodný kus nábytku měl vypadat a fungovat. Nabídka je sice pestrá, ale najít něco, co bude odpovídat…(Přečíst článek)