Letošní jaro přivítejte červenými odstíny

Již dávno neplatí, že za červenou rtěnkou a tvářenkou ve stylu a lá Marfuša z ruské pohádky Mrazík, se skrývá protančená noc. Pozornost přitahuje tahle barva i jen tak, v běžném denním líčení. Vyniká na každém obličeji, v jakémkoliv jeho koutku, ovšem je třeba s ní zacházet velmi opatrně, protože jinak jsou dlouhé, zkoumavé pohledy zaručeny. Pro dosažení efektivního…(Přečíst článek)

Cestování dostupnější, než kdy dřív

V dnešní době se může vydat na leteckou dovolenou prakticky každý moderní Evropan. Ceny jsou totiž velmi nízké, pokud člověk tedy ví, kde hledat. Už dávno neplatí, že abyste si mohli pořídit zpáteční letenky, budete potřebovat na účtu několik tisíc. Dnes se totiž dají najít zajímavé letenky https://levneletenky.cz/ i v rámci sta http://www.quick-mix.cz/cs/sta korun. Nevíte,…(Přečíst článek)

Dřevěná abeceda

Určitě je vám více než jasné, že pokud má jít vaše ratolest do první třídy, je více než důležité, aby umělo nějaké ty základy. Mezi takové základy patří například písmenka. Pokud totiž dítě neumí napsat alespoň své jméno, může to představovat velký problém, protože většina škol děti, které neumí napsat své jméno, nebo alespoň něco…(Přečíst článek)

I pro náročné

Dnešní bytová situace v hlavním městě, je co se ubytování a bydlení jako takového týká opravdu náročná. Ubytovací kapacity nejsou k mání, ceny za pronájmy jednoho čtverečního metru neúnosně vzrostly. A tak když zrovna nejste milionář, zajímáte se, kam hlavu složit a přitom každý měsíc neplatit horentní sumu. Nabízí se hotelová možnost, ale ta je…(Přečíst článek)