Buďte vlastníkem nízkoenergetického domu

Jsou lidé, kteří se bojí být vlastníkem nízkoenergetického domu. Rozhodně se ale nemusíte bát něco takového vlastnit a to už jen proto, že nízkoenergetické domy jsou něco, co je jen dobře, pokud dnes lidé mají, protože díky tomu můžete mnoho ušetřit, což je něco, co mnoho lidí a to zejména dnes velice ocení. Nízkoenergetické domy…(Přečíst článek)

Nenechte se převálcovat tropickými vedry

Léto patří k nejkrásnějším obdobím v našem životě a souvisí i s prázdninami, kdy dětem končí školní vyučování a začínají zasloužené dva měsíce volna. Na prázdniny se těší snad každý školák, protože si uvědomuje, že má před sebou tolik volných dnů, s nimiž může nakládat po svém, jak je libo. Dospělí to už tak snadné…(Přečíst článek)

Pedik přírodní i barvený

Máte šikovné ruce a kreativního ducha? Rádi tvoříte bytové dekorace? Nebo květinová aranžmá? Milujete tvorbu ze skla a korálků, nebo pletete z proutí? Pro všechny kreativce je tu úžasný zdroj nejrůznějšího materiálu k ručnímu tvoření. V internetovém obchodě Lepaso, nejdete opravdu vše. Vše na co jen pomyslíte a možná dokonce více. Je zde široká nabídka…(Přečíst článek)

Kde uchovat své auto?

Určitě jste potkali někoho, kdo má garáž, nebo ji máte dokonce vy. Slouží k uchování auta, které by se jinak venku na otevřeném nebi mohlo zničit. Navíc výhod je více a lidé očividně vědí, proč si garáž pořizovat. Není to nic světuborného, garáž má už skoro každý, a to v ní ani nemusí mít přímo…(Přečíst článek)

Připravte se na příchod miminka

Každou nastávající maminku čeká hned několik věcí. Důležité jsou především pravidelné kontroly u svého lékaře. Lékař pomocí ultrazvuku zjišťuje, jak miminko roste a jak se vyvíjí, dále sleduje jeho srdeční aktivitu a správou funkci pupeční šňůry a matčiny placenty. Také se maminkám berou krevní testy, které vylučují onemocnění plodu a jeho postižení. Těhotné ženy také…(Přečíst článek)

Učíte se šít? Tohle budete potřebovat!

Zatímco ještě nedávno lidé holdovali především levným doplňkům domácnosti, sériově vyráběným oděvům z Číny, a dalším textiliím za pár korun, nyní je vše jinak. Lidé smýšlejí ekologicky, ocení jedinečné kousky, a nechtějí podporovat dětskou práci, či špatně placenou sériovou výrobu. A tak se na scénu vrací šicí stroje, a to i v obyčejných domácnostech. Chcete…(Přečíst článek)

Aktivní dárek pro děti

Každé dítě se těší na narozeniny, nebo na Vánoce, až nastane klidná atmosféra a přijdou na řadu dárky. Právě dárky jsou věcí, na které děti čekají a nemohou se dočkat. Ovšem oproti dětem má velkou starost hlavně rodič, který dárek musí nejen koupit, ale také dopravit domů, za balit a nachystat celou oslavu narozenin. Pokud…(Přečíst článek)

Originální, praktické a ekologické dárky s potiskem

Jaký zvolit kvalitní, originální a hlavně praktický dárek pro své klienty, zaměstnance či spolupracovníky? Možností je naštěstí hodně. Nabídka je široká a vy si tak můžete vybrat ten nejlepší dárek, který pro své lidi vyberete. Například můžete vybírat z kancelářských potřeb, hrníčků či sklenic. Ale také můžete vybrat oblečení, nákupní tašky, elektroniku, klíčenky, kosmetiku, domácí…(Přečíst článek)

Tajemství mořské houby na mytí Konjac

Mycí houby známe již spoustu let. Za socialismu se běžně houby prodávaly v drogeriích a využívali jsme je jak k mytí pokožky, tak i mnohdy k umývání karosérie automobilů. Šlo pochopitelně o výrobky syntetické, zpravidla z polyuretanu, který není sice přímo zdravotně závadný, ovšem není to materiál přírodní, a to je rozdíl. Snadno jej můžete…(Přečíst článek)