Mobilheim splní vaše sny o bydlení

Mobilní dům známý také pod označením mobilheim, je v České republice stále ještě poměrně málo známým typem bydlení, a to i přesto, že jeho obliba mezi lidmi prudce stoupá. Může za to především jeho snadná dostupnost, protože takový vlastní malý domeček můžete mít již za několik stovek tisíc korun, což je na trhu s bydlením naprosto bezkonkurenční nabídka.

domeček

Proto pokud i vy patříte k těm, kdo touží po vlastní střeše nad hlavou, tak neváhejte a nechte se jí zlákat i vy! Ten nejlepší způsob, jak se přesvědčit o tom, že vám tento typ bydlení může nabídnout všechno, co hledáte, je přesvědčit se o tom na vlastní oči – nejlépe tak, že navštívíte některé z center mobilních domů. Právě na takovém místě si můžete prohlédnout, jaké možnosti bydlení se vám nabízí a jaká je jejich cena. A kdo ví, možná si už rovnou na místě vyberete ten pravý domeček pro vás.

Mobilheim je jako menší městský byt na samostatném pozemku
Nicméně již nyní můžete zaplašit obavy ze života na kolečkách v jakési novodobé maringotce. Ač k takovým představám takové pojmenování svádí, mobilní dům dostal svůj název podle toho, že jej firma do puntíku vyrobí ve svém závodě a na místo jej doveze speciální vozidlo. Tento typ domu totiž nemá pevné základy, a právě proto může bez potíží cestovat prostorem. A také díky tomu k jeho usazení nepotřebujete stavební povolení. Takže jakmile vám dodavatel dům doručí a usadí jej na místo, můžete se do něj bez prodlení nastěhovat. Navíc, pokud někdy v budoucnosti změníte adresu, můžete si vzít celý dům s sebou a ušetříte tak výdaje za bydlení.

předání

Ptáte se, jak si takový mobilní dům konkrétně představit?Ideálně jako typický menší městský byt. Najdete v něm naprosto vše, co ke svému životu potřebujete, od koupelny až po kuchyňský kout anebo manželskou postel. Navíc si svůj mobilheim můžete navrhnout sami podle svých potřeb, a to včetně všech spotřebičů.