V létě i v zimě do Špindlu

Ať už se chystáte na dovolenou nebo na prodloužený víkend v létě nebo v zimě, v každém ročním období si budete moci vaše volno užít třeba ve Špindlerově Mlýně. K ubytování vám tu poslouží spousta hotelů, penzionů a apartmánů.  Právě Špindl je atraktivní tím, že je skvělým výchozím bodem pro podnikání různých výletů do okolí, pro turistiku nebo lyžování. Je vyhledávanou lokalitou pro milovníky zimních sportů. Přímo zde a také v blízkém okolí se nachází hned několik oblíbených ski areálů. Můžete si tak užívat spousty kilometrů sjezdovek, využívat lyžařské vleky a vychutnat si různé druhy zimních sportů. A co v létě? Léto je jako stvořený pro procházky, turistiku nebo cyklistiku. V letním období můžete přímo ve Špindlerově Mlýně využít hned dvě lanovky. První z nich vás vyveze na Pláně, druhá zase na Medvědín. Oba tyto vrcholy jsou ideální k podnikání hřebenových túr a k vyjížďkám na kole.
sněžka krkonoše
TIPY NA VÝLETY V OKOLÍ:
Sněžka – nejvyšší horu České republiky rozhodně při vaší návštěvě Krkonoš nesmíte vynechat, čeká na vás spousta turistických stezek a nezapomenutelné výhledy do okolí
Stezka korunami stromů – zažijete nepopsatelné výhledy z výšky 45 metrů při výstupu na věž
Mumlavské vodopády – příjemnou procházkou lesem dojdete až k vodopádům, které jsou 10 metrů vysoké. Nachází se přibližně 2 km od Harrachova.
lanovka špindlerův mlýn
Pančavský vodopád  – je nejvyšším vodopádem v České republice, je přístupný po turistické stezce
Pančavská louka – jedná se o státní přírodní rezervaci s rašeliništěm
Zámek Vrchlabí – s krásným párkem
Albeřické jeskyně – jedná se o největší krasový útvar Krkonoš
Víchovský vodopád – jedná se o 7 metrů vysoký vodopád
Vydáte-li se do Špindlerova Mlýna, určitě tu strávíte příjemné dny a prožijete nezapomenutelné zážitky při vašich výletech. Na své si tu přijdou jak děti, tak i dospělí.