Oslavte narozeninovou párty nově – zkuste bowling!

Přemýšlíte, jak a kde oslavit vaše narozeniny s kamarády, jubilea, kulaté výročí svatby se svými dobrými známými a jak vytvořit přátelskou a veselou zábavu, která by všechny nadchla? Vytane vám na mysli příprava pohoštění, nákupy potravin, různých druhů alkoholu, nesmíte zapomenout na abstinenty, už vidíte, jak se honíte. Nakonec upachtění pečením, smažením, nakupováním, se jen tak tak stačíte převléci do svátečního a ve sjednanou hodinu u vašich dveří zvoní parta lidí, kteří vám přišli poblahopřát a dopřát si veselí. A vy jen ztěžka dosedáte na židli a jste tak vyčerpaní, že jen mlčky přihlížíte, jak se ostatní baví. Tohle chcete? Takhle hodláte rok co rok slavit své narozeniny, výročí, důležité dny vašeho života?
americké kuželky
Zahoďte přesvědčení, že jen doma můžete připravit hostinu pro vaše bližní, že jen domácí pochutiny jsou to pravé a vaši známí očekávají jen domácí dorty!
Užijte si svůj den! A když ho chcete spojit se zábavou, zkuste něco naprosto jiného a nového. Poohlédněte se třeba po bowlingu ve svém okolí. Báječná příležitost k oslavám spojená s úžasnou zábavou. Kdo bowling zná, rád si ho zahraje, kdo se s ním setkává poprvé, rád si ho vyzkouší.
bowlingové koule
Bowling je i pro malé děti, jen jim musíte vysvětlit, že na dráhy je zakázáno vstupovat! Centra jsou připravena i na malé sportovce, a aby se koule neskutálela tam, kam nemá, je možno při každé jejich hře automaticky nastavovat „mantinely“. A věřte, že se spolu pobavíte, budete si vzájemně radit a sledovat vaše výsledky. I když výsledky nejsou to nejdůležitější, jde o to, že vy budete odpočatí a budete se bavit spolu s ostatními. Zahodíte starosti.  Ty za vás převezme někdo jiný!
kuželky a koule
Jsou bowlingová centra, která pro vás na objednání připraví i pohoštění. Pravda, bude vás to stát nějakou korunu, ale občas si „vyhodit z kopýtka“ oživí váš život. Zahrajete si, poté se přesunete ke stolům, kde bude připravený raut a zábava může pokračovat. Můžete si vymyslet i různé stolní hry anebo překvapíte přátele dárečky. Nemusejí být drahé, cení se nápad. A pokud nejsou vaši známí prudérní, zkuste navštívit weby se žertovnými předměty. Vybírejte a objednávejte je s časovým předstihem. Každý dáreček můžete zabalit do neprůhledného obalu, očíslovat a nechte přátele losovat z klobouku. Těšení se a překvapení nebude brát konce! Bude to zase něco nového a na tuto zábavu budou vaši známí ještě dlouho vzpomínat!
Zahoďte starosti. A bavte se!