Celoroční mobilní dům není jen pouhým nouzovým bydlením

Nabídka mobilheimů je naprosto široká a tak si může skutečně vybrat každý, podle svých potřeb. Rozhodně se nejedná o pouhé nouzové řešení, spíš naopak o plnohodnotné bydlení, které nám poskytne absolutně všechno, co potřebujeme k zázemí. Trendy současných staveb směřují ke zdravému stylu bydlení. Důraz je především kladen na ekologii, úspory, ale také rychlé provedení. Celoroční mobilní domy poskytují přesně vše, co potřebujeme k dokonalému soukromí. Navíc díky kvalitnímu provedení jsou naprosto bezpečné a skutečně obyvatelné po celý rok a na každém vhodném místě, kde je možnost připojení na vodu a elektřinu.

mobilní domy

Moderní technologie

Dříve se zateplovalo běžně minerální vatou, ale díky modernímu trendu se více dává přednost stříkané PUR pěně v odpovídající tloušťce. Je až zvláštní, jak tato technologie spolehlivě pracuje a pomáhá dokonale udržovat mikroklima v místnostech. Tím samozřejmě se zvyšuje komfort bydlení. V podstatě výhodnou je, že nezáleží na ročním období a proměnlivých teplotách, jelikož umožňuje držet dokonalou teplotu. Navíc nepropouští vlhkost, ale ani není zdrojem pro plísně. Krásně dýchá a co je další její velké plus, že neudělá domov nezvaným hostům. Do minerální pěny se totiž velmi snadno zabydlel hmyz nebo hlodavci, což v tomto případu nehrozí. Také práce je s ní poměrně rychlá a kvalitní, jelikož se dostane do každé mezery a malých skulinek.

dřevostavba

Zařízení místností

I zde můžeme plánovat úplně stejně jako v přirozené stavbě klasického domu. Pokud si necháme mobilní domek tvořit přímo na míru, tak se můžeme dohodnout s prodejci na provedení projektu, kde a co chceme mít. Ale v podstatě každý domek se tvoří v základě jiný, ale zároveň aby splnil veškeré požadavky na komfortní bydlení. Není problém výběru oken, žaluzií, sprchového koutu nebo kvalitně vybavené koupelny. V obývacím místě lze mít krásnou sedací soupravu a dokonce i krbová kamna. Zkrátka si můžeme užívat pohodlí úplně rovnocenně jako kdekoliv jinde a ani nám nepřijde divné, že máme domov na kolech.