Zatočte se svými otravnými kily navíc


Přebytečné kilogramy trápí velké množství žen i mužů. Vypořádat se s nimi můžete několika způsoby. Existuje nepřeberné množství nejrůznějších diet, kdy většina z nich je naprosto nesmyslná a zbytečná. Dají se však také najít diety, které jsou založené nikoliv pouze na vyhladovění a následné ztrátě vody a kilogramů svalu.flák masa

Jednou z těchto diet je určitě i bílkovinová dieta, která vám může zajistit prakticky spolehlivý úbytek nadbytečných kilogramů tuku. Dost možná vás zajímá, jak tato redukce vůbec funguje, jak je možné, že shodíte nadbytečná kila. Je to poměrně snadné a založené na fyziologickém základu – vaše tělo se dostane do stavu takzvané ketózy, kdy nebude využívat jako hlavní zdroj energie glukózu, tedy cukr, nýbrž tuk.

Bílkovinová dieta Prodietix je tedy bezpečná, spolehlivá a efektivní. Aby vám přinesla výsledky, po kterých toužíte, tak je potřeba projít všemi třemi fázemi, se kterých tato dieta sestává. Jaké fáze to jsou a co je jejich hlavním obsahem?

  • 1. fáze – v této fázi dojde ke kompletní náhradě vaší běžné stravy za proteinová jídla a za povolenou zeleninu. Tato fáze bývá nejnáročnější, avšak nejefektivnější, největší váhový úbytek přijde právě zde.
  • 2. fáze – etapa, kterou lze nazvat udržovací. Je důležitá z toho důvodu, že bez ní by došlo díky velkému uvolňování inzulinu k hromadění živin a následnému růstu hmotnosti, tedy jojo efektu. Začne se postupně zařazovat běžná strava, avšak stále s převahou proteinových potravin.
  • 3. fáze – v poslední fázi se již oběd i večeře nahradí běžnými jídly, jde o fázi, během které postupně přejdete na běžnou, takzvaně racionální stravu. Díky druhému kroku nedojde k jojo efektu.

zelenina – rajčata, žampiony a papriky

Pusťte se i vy do boje za svou vysněnou postavu. Bílkoviny se stanou vašimi pomocníky, kteří se postarají o to, že nebudete mít vlčí hlad, šílené chutě, a že vám poroste svalová hmota.