Krabičkové stravování pro pejsky, kteří neslupnou jen tak něco

Docela často se stává, že se majitelé pejsků potýkají s problémy v jejich stravování. Pejsek má smutné oči, nechce jíst, kouká a tváří se zkroušeně. Majitel si neví rady, začíná se bát, že s ním není něco v pořádku. Potom přijdou na návštěvu známí se svým pejskem, který tomu Vašemu začne z misky ujídat. Jste v rozpacích, jeden to jí, druhý ne. Přitom kupujete kvalitní granule, vodu má čerstvou každý den a pes nevykazuje žádné objektivní zdravotní potíže, kterých byste si všimli. Zkusíte zajít k veterináři, ať jej prohlédne a Vy budete vědět víc, co se děje.
krmíme psa
Ten bohužel nic nezjistí, naopak Vám pejska pochválí, že je ve velmi dobré kondici. Možná Vám navrhne změnu granulí, aby měly jinou chuť, možná to zabere, pejskovi zachutnají a je po problému. Uděláte to tak a výsledek nic moc. Pes nové granule očuchává, nějakou i slupne, ale pořád se tváří tak nějak sklesle, jako by to pořád nebylo ono, na co by měl asi chuť. Začínáte trošku nechápat co se děje, koukáte na psa, na granule a začínáte z toho být trochu podráždění.
 
štěně okousává kdeco
Zkuste se inspirovat novinkou na trhu, která by měla uspokojit i toho nejvybíravějšího mazlíčka.
 
Jedná se o vařené jídlo pro pejsky, které je vyrobené z kvalitních vstupních surovin, při dodržení přísných pravidel výroby s cílem zachování co největšího množství živin a vitamínů. Vše je zkontrolováno a ověřeno veterináři, kteří tento produkt schvalují.
 
Celý tento byznys pod značkou Mixáno je postavený na objednávání si jídla v krabičkách pro Vaše pejsky. Objednávky jsou prozatím spíše centralizované na Prahu, kde celý projekt vznikl, nicméně se pomalu začíná rozšiřovat do povědomí a zájmu chovatelů psů po celé republice. Vybrané jídlo je zájemcům zasíláno smluvenou přepravní službou.  
 
Pro své pejsky máte na výběr:
–          základ z krůtího, vepřového nebo hovězího masa
–          s přidáním zeleniny i ovoce
–          spolu s rýží, těstovinami, vločkami
–          s přídavkem kvasnic nebo různých semínek
 
Firma se v rámci tohoto byznysu, který se rozjíždí velice slibně, začala zabývat i dlouhodobějším krmným plánem Vašich pejsků. Nemusíte už tedy myslet na to, že je zapotřebí objednat další várku, firma Vám jej včas zašle sama po prvotní dohodě s Vámi, o co máte zájem, co chcete doručovat a v jakém množství. Tímto Vám odpadá starost o krmení svého psa a můžete si být jisti, že dostává kvalitní, čerstvé a chutné krmivo v pravidelných dávkách.
Majitelé, kteří jsou na trhu něco přes rok, se rovněž zabývají myšlenkou spustit výrobu krmiva i pro kočky a expandovat do zahraničí. Vzhledem k množství chovatelů, kteří mají opravdový zájem na kvalitě stravování jejich mazlíčků, věří tomu, že je úspěch zaručen.