Jak zlepšit růst obočí přirozeným způsobem

Lidské tělo je důmyslný vynález, stačí se zamyslet nad tím, že se např. po říznutí do prstu rána sama zacelí, na rozdíl od roztržené košile, kterou musíte zašít, jinak tam díra bude „navěky“. K tomu, aby náš organismus správně fungoval, však potřebujeme dostatečnou výživu ve formě vhodných pokrmů (tedy žádný fastfood a podobné nesmysly), a také v podobě péče o zevnějšek. Ke správným hygienickým návykům patří po sprchování a koupeli také dehydratace pokožky. Týká se to zejména obličeje, neboť tam je pleť velmi tenká, zvláště u žen.

Měli bychom používat vhodné krémy a séra pro udržení dobré kvality vlasů, nehtů, řas, obočí, pro eliminaci vrásek a pro celkovou regeneraci povrchového kožního epitelu. Z pokožky právě čerpají výživu vlasové buňky, stejně tak naše řasy a obočí.

zelené oči

Růst obočí pulo.cz podpoříme i speciálním přípravkem, který pokožku i samotné obočí lépe prokrví, zpevní, hydratuje a vyživí. Výrobci kosmetických přípravků zacílili na některé složky, s nimiž mají pozitivní zkušenosti, např. Biotin, ricinový a arganový olej a rostlinné aminokyseliny obsažené v bezlepkové obilovině s názvem Quinoa.

Nezapomínejte na komplexní péči o své tělo

Každá část lidského těla je důležitá, nelze tvrdit, že na vlasech až tolik nezáleží, když lze nosit paruku, hlavně, že jsou v pořádku srdce a ledviny. Naše tělo je drahocenný chrám, to nejcennější, co máme, od hlavy až k patě, včetně vlasové pokrývky, nehtů a pokožky. Padání vlasů a tvorba vrásek nás vždy upozorňuje na to, že bychom měli něco v životě změnit, a nesmířit se s tímto stavem.

krásná dívka

Je to tak, lidský věk a kvalitu života, tedy i vzhled těla lze zlepšit hlavně kvalitní stravou, dostatkem spánku a odpočinku, pravidelným pohybem a celkově pozitivním myšlením. Nebudou vám nic platná séra a krémy proti vráskám a na podporu růstu vlasů, řas a obočí, když budete opomíjet i to ostatní – základní.