Bublinková fólie je přítelem amatérských malířů

Představte si, že jste v situaci, kdy byste rádi vymalovali byt nebo jen jednu jeho místnost, a jste si jisti, že to zvládnete sami. Ušetříte za malíře, což se vyplatí za tu námahu, a z našetřeného obnosu si můžete opatřit něco, co si sami doma nevyrobíte, třeba nové sportovní, lehké a dobře odpružené běžecké boty.

Už máte plán, jak budete postupovat, už máte vyhlídnuté malířské barvy, máte k dispozici náčiní, jako jsou válečky, štětce nebo štětky, a co vám zatím ještě schází, je zakrývací fólie. Tu opatříte v hobby marketech velmi snadno a poměrně lacino, ale ještě než za ni zaplatíte, rádi bychom vám doporučili něco lepšího – klasickou, notoricky známou bublinkovou fólii. A proč zrovna tohle?

bublinková fólie

Je levnábublinková fólie https://www.2pack.cz/folie/bublinkova-folie2 je velmi levná, prodává se v rolích a seženete ji velmi snadno v množství, které si vyžádáte. Pro zakrytí všeho potřebného ve vašem bytě vám vystačí, aniž byste poptávali další zakrývací fólie, a po malování si ji můžete uschovat pro další podobné, nebo zcela odlišné situace.

Je pevná – dostatečná pevnost bývá úskalím zakrývacích malířských fólií, ty bývají velmi tenké a snadno se protrhnou. Možná se s nimi počítá, jakožto s jednorázovou záležitostí. Bublinkové fólie jsou silnější a také pevnější, v tomto ohledu jsou spolehlivější a využitelné vícekrát, a to nejen pro malování více místností v bytě, které provádíte postupně v několika dnech, ale i pro další malířské práce po několika letech.

bublinková fólie s lepicí páskou a nůžkami

Je transparentní, ale nedají se pod ní rozeznat detaily – bublinková fólie je využitelná i pro zakrytí okenních tabulí či dveřních výplní, kde preferujete dostatek světla. Světlo skrze fólii prosvítá, ale zvenčí vás nebude nikdo sledovat, protože bublinky nedovolují rozeznávat ostré detaily předmětů, zejména, vložíte-li do okna dvě vrstvy na sebe.

Snadno se aplikuje a je netoxická – fólii s bublinkami jednoduše přilepíte lepicí páskou, případně přišpendlíte připínáčky a můžete s ní zakrývat i potraviny, dětské hračky a cokoli jiného, kde je pro vás důležitá zdravotní nezávadnost.