Youtube video downloader


Kdo by neznal internetovou platformu YouTube? Tento internetový server, který byl založen v roce 2005 zaměstnanci zcela jiné platformy a to PayPalu, Chadem Hurleym, Stevem Chenem a Jawedem Karimem, ulehčil život takřka každému. Všichni jsme pravděpodobně již jednou za život hledali naši oblíbenou písničku či video se znalostí pouze jediného slova/fráze. V 80% se nám YouTube vždy snažil pomoci a vyhovět.

Youtube watcher

V dnešní době, kdy každý je vlastníkem chytrého telefonu, tzv. smartphonu, je poměrně jednoduché využívat tuto platformu, jelikož její verze určená pro mobily, je již předinstalována na každém z nich. Zásadní problém YouTube video downloader https://www.stahujvidea.cz/youtube-video-downloader je, že ony písničky a videa nelze přehrát, jestliže není k dispozici internetové připojení v podobě lokální Wi-fi sítě a nebo mobilních dat. Vyvstává tedy otázka:

Je možné poslouchat oblíbenou hudbu nebo dokonce zhlédnout video z YouTube bez připojení k internetu?

Překvapivá odpověď zní: Ano, je. Stahujvidea.cz je online software určený právě ke stahování MP3 a MP4 souborů do Vašeho telefonu nebo počítače. Tento jednoduše efektivní software si oblíbíte. Na platformě YouTube zkopírujete URL adresu vyhledávání požadovaného MP3 nebo MP4 souboru. Následně otevřete tento online “stahovač“ a vložíte URL adresu do předem definovaného pole. Celou akci potvrdíte oranžovým tlačítkem s ikonou pro stahování. Za pár minut, potažmo vteřin, máte tak ve svém počítači požadovanou písničku nebo video, které si pak můžete přetáhnout do svého mobilního zařízení.

Music listener

To ale rozhodně není všechno. Stahujvidea.cz umí stáhnout videa a písničky i z jiných online platforem, jako je např. Facebook, Instagram nebo teenagery velmi oblíbený TikTok. Již si nemusíte plýtvat svá mobilní data či vyhledávat místa s neomezeným připojením k Wi-fi síti. Tento online software za Vás tyto problémy vyřeší.