Pokud máte na splácení, tak ani nízké příjmy vadit nemusí

Máte nižší příjmy anebo nižší daňové přiznání, kvůli kterému vás při žádosti v bance odmítli? Možná je to dokonce tak, že vám odmítly dát půjčku úplně všechny banky ve městě, které jste tam navštívili? Ač to zní překvapivě, ani to nemusí být důvod ke smutku. Vždyť jsou zde ještě hypotéky nebankovní, které svými výhodami těm bankovním směle šlapou na paty. A pokud právě pátráte na internetu po tom, kde by vám dali hypotéku bez dokládání příjmů, tak je jisté, že na nabídku nebankovních hypoték brzy narazíte.

investice

Hypotéka, kde výše příjmu není rozhodující

Pro nebankovní společnosti je typické, že ke všem klientům přistupují individuálně a hledají takové řešení na míru jejich konkrétní situaci, které bude maximálně vyhovovat všem zúčastněným stranám.

A to platí i v situaci, kdy máte nižší příjem anebo nižší daňové přiznání. Něco takového totiž zdaleka neznamená, že nemáte dost peněz na splácení hypotéky. Nicméně neznamená to ani to, že by výše vašich příjmů nikoho nezajímala. Ba naopak, každý věřitel je povinen předem prověřit konkrétní finanční situaci dlužníka, aby tak předešel případným potížím. Pokud by se totiž jednalo o člověka, který má malý příjem na to, aby svůj dluh mohl splácet, mohl by se tak díky takové půjčce bez ověření příjmu dostat do ještě větších potíží. A to samozřejmě nikdo nechce.
Ovšem pokud prokážete, že po odečtení vašich příjmů a výdajů, ať už jsou jakékoli, zůstane ještě dost peněz na to, abyste mohli svůj dluh plynoucí z hypotéky splácet, tak zde není ani ten nejmenší důvod, proč byste půjčku neměli získat.

výpočet

Pokud je právě toto i váš případ a vy máte dost peněz na to, abyste půjčku bez potíží měsíc co měsíc spláceli, můžete ji mít bez zbytečných komplikací. Když se za svou schopnost splácet zaručíte nezbytnou nemovitostí v odpovídající hodnotě, tak budete mít peníze doma za pár dní.