Pedik přírodní i barvený

Máte šikovné ruce a kreativního ducha? Rádi tvoříte bytové dekorace? Nebo květinová aranžmá? Milujete tvorbu ze skla a korálků, nebo pletete z proutí? Pro všechny kreativce je tu úžasný zdroj nejrůznějšího materiálu k ručnímu tvoření. V internetovém obchodě Lepaso, nejdete opravdu vše. Vše na co jen pomyslíte a možná dokonce více. Je zde široká nabídka látek a textilní galanterie pro dámy co se přátelí se šicím strojem. Vyberete si takové materiály, že vytvoříte kouzelné bytové dekorace, ale třeba i originální dětské hračky.

Vyberete třeba i dekorace na váš svatební stůl, nebo na oslavu https://www.fit4all.cz/cs/oslavy-narozenin narozenin. Nakoupíte hotové bytové doplňky a pořídíte vkusné dárečky pro přátele. Pro nadšence do floristiky je přichystána škála materiálu, ze kterého vytvoří jejich hbité ruce ty nejkrásnější květinová aranžmá. Mezi floristickými potřebami se ukrývá i pedik. Pokud nevíte o, co se jedná, jde o proutí různé síly v přírodním barevném provedení, nebo nabarvené.

pedik

Z tohoto proutí se vyrábějí kouzelné dekorace, ale i veskrze praktické a přitom stylové doplňky. Upletete si ošatku na pečivo, nebo na ovoce, košíček na houby, nebo stojan na tužky, podnosy, nebo závěsné dekorace, drobné ozdobné předměty. Zkrátka fantazii se meze nekladou a možností je spousta. Pletení z pediku je velice jednoduché, na internetu najdete velké množství výrobků z pediku, které vám budou sloužit pro inspiraci ve vaší tvorbě a dohledáte i dostatečné množství návodů, ale můžete se zařadit i do některého kurzu.

pedik

Pro kreativce se šikovnýma rukama je pedik ten pravý materiál, který si zamilují. Vlastnoručně upletený košíček, tácek, nebo zvoneček určitě udělá radost vašim blízkým. Dlouhé zimní večery přímo vybízejí k ručním pracím. Tak jako dříve ženy draly peří, později pletly svetry, nyní vyrábějí krásné dekorační i užitkové předměty z pediku.