Oblíbené hashtagy českého Instagramu

Ráno, odpoledne i večer. Instagram si prohlížíme denně a většina z nás i několikrát za den. Zamyslete se nad tím, co uděláte jako ráno první, když se probudíte? Spousta Čechů do ruky hned ráno vezme telefon. A i když to není zdravé, stejně to děláme. Chceme totiž po probuzení vidět něco krásného a pozitivního. A toho tam najdete hodně.
fotky instagramu
 
Podívejme se na čísla, abychom se o přesvědčili o tom, jak důležitý a cenný pro nás tato sociální síť je. Nachází se zde:

  • 400 milionů Stories každý den,
  • 500 milionů denně aktivních uživatelů a
  • celá miliarda aktivních uživatelů za jediný měsíc.

 

Nejpopulárnější hashtagy u nás

Zvláštní věcí je, že tyto nejoblíbenější odkazy v Čechách nejsou v češtině. Paradoxně častěji využíváme angličtiny, abychom se dokázali propojit s lidmi po celém světě. Stejně tak raději sledujeme zahraniční účty a hashtagy, protože je tam nejen více obsahu, ale také je často kvalitnější.
 
Mezi deset nejpoužívanějších patří: love, czech, czechrepublic, czechgirl, prague, autumn, nature, happy, girl a photography.
 

Co nejvíc sledujeme?

Podívejme se na seznam populárních termínů, které uživatelé sledují. Najdeme mezi nimi nejrůznější oblasti. Nejsledovanější je zejména jídla a zdraví. Prohlížet tak můžete fotografie s odkazy jako zdraverecepty, fitrecepty, theholybibleofyourbody nebo dnessnidam.
 
Stejně tak se tam ale nachází: tattoo, czechgirl, vtipy nebo earthfocus. Naleznete tam i hudební příklad jako marcusandmartinus. Anebo takovou směsici podivností jako je termín slime.
 instagram na monitoru

Fotky na všechny témata

Na Instagramu můžete jednoduše sledovat cokoli, co vás zajímá. Nezáleží na tom, jestli je to zdravá strava, sport, hudba, cestování nebo konkrétní osoba. Každý den se můžete inspirovat k vyšším výkonům, lepšímu životu a pozitivnější náladě. Stačí jen vědět, co hledat. A co na Instagramu zajímá vás?