Bezradní být nemusíte

Už jste se někdy dostali do situace, kdy jste stáli nad problémem zcela bezradní? Kdy jste opravdu netušili, co dělat, aby se věci vrátily do původního stavu? A víte, že k takovým situacím vůbec nemusí docházet, když budete předem myslet na to, že se to může stát?

proudy

Vaše rodné město Olomouc je nádherné město s bohatou historií. Kulturní památka, jako je Arionova kašna blízko radnice je monument, který obdivuje každý turista. Její dekorativní noční osvětlení k městu patří, jako poklice na hrnec. Je neoddělitelnou součástí okolí radnice. A právě Vy jste zodpovědný za to, že září do noci, jako maják, který zachránil již mnoho životů.
Jenže výpadkem elektrické energie může dojít k tomu, že tato kulturní památka na svém místě vůbec nevynikne.

· Jak smutné budou tváře turistů, kteří se v nočních hodinách vydali obdivovat tuto nádhernou kašnu?
· Co uděláte Vy, abyste neobyčejný pohled turistům zajistil? Nemůžete přece stát u kašny bezradní a čekat, zda bude elektrický proud opět připojen.
A pokud víte, že odstávka je plánovaná?

Musíte přece vědět o půjčovně elektrocentrál v Olomouci , která Váš problém promění v jistotu, že bude vše, jak má být!
Do Vaší krásné Olomouce se sjíždí tolik turistů, kteří se chtějí kochat historií a nevšedním zážitkem u osvětlené kašny. Díky tradiční olomoucké univerzitě je ve městě spousta mladých studentů, kteří si určitě dávají schůzku právě u kašny, která v nočních hodinách působí velmi romanticky. A to byste chtěl, aby se mladý student ocitl se svou milovanou u temného monumentu? Nota bene, když počítá s romantikou, která by měla být důvodem k jeho úspěšnému randění? Přece byste tomu studentíkovi nezkazil jeho budoucí život!

blesk

Mějte tedy po ruce záložní zdroj, abyste mohl zajistit osvětlenou kašnu i v případě odstávky elektrického proudu! Potom se nemusíte dostat do pozice bezradnosti.